List do Przyjaciół

Permalink 0

Jesteśmy u progu dobrej zmiany. Jesteśmy u progu wyczekiwanego zwycięstwa. Od nas wszystkich zależy jego skala. Od naszej wiary w sens budowania silnego państwa, od naszego przekonania, że na dobrą zmianę nigdy nie jest za późno, od naszej determinacji, aby w zwycięskim obozie znaleźli się ludzie, dla których dobro Ojczyzny jest ważniejsze od własnych interesów. Chcemy Polski suwerennej, dostatniej, bezpiecznej, sprawiedliwej i solidarnej. Usuńmy z życia publicznego złodziei i oszustów. Nie dopuśćmy do władzy cwaniaków i bezideowych oportunistów. Mówił o tym Jarosław Kaczyński na ostatniej w tej kampanii centralnej konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w czwartek 21 października w Warszawie. Wybierzmy ludzi uczciwych, sprawdzonych, nie uwikłanych w podejrzane układy, odważnych.

Przed nami trud dopilnowania rzetelności wyborów. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę pracę. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszej kampanii wyborczej. Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali, poświęcili swój czas, wspierali nas pracą i modlitwą.

Kończymy kampanię wyborczą. Przed nami wielki wysiłek. Wynik wyborów musi stać się początkiem pozytywnego przełomu. Nie rozczarujemy naszych wyborców. Zrobimy to wszystko, co zapowiadamy. Nie zawiedziemy Polski.

Ryszard Terlecki

Kraków, 22 października 2015 roku.

Komentarze zostały wyłczone.

Ogrody Zimowe, szkło inteligentne, priva light, tarasy, elewacje drewniane, oranżerie, werandy, przeszklenia winter garden