Konferencja „Europa Karpat”

Permalink 0

Poseł Ryszard Terlecki wziął udział w międzynarodowej konferencji „Europa Karpat” która odbyła się w dniu 25 lipca br. w  Hotelu Carpatia Gościniec Bieszczadzki w Smerku koło Wetliny.

Organizatorami byli Wicemarszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej  Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu Karpackiego Marek Kuchciński, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl i Starosta Powiatu Bieszczadzkiego Marek Andruch.

Konferencja była okazją do wymiany poglądów i doświadczeń oraz dyskusji z udziałem parlamentarzystów z Polski i innych państw Europy Środkowo-Wschodniej, posłów do Parlamentu Europejskiego, przedstawicieli samorządów, uczelni wyższych i organizacji pozarządowych.

Było to już kolejne spotkanie z cyklu zapoczątkowanego w 2010 r. Celem inicjatywy jest pogłębienie transgranicznej współpracy regionalnej, monitorowanie postępów we wdrażaniu Konwencji Karpackiej oraz podejmowanie wspólnych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju Karpat.

Komentarze zostały wyłczone.

Ogrody Zimowe, szkło inteligentne, priva light, tarasy, elewacje drewniane, oranżerie, werandy, przeszklenia winter garden