Dziękujemy za poparcie. Pierwszy krok za nami

Permalink 0

Wygraliśmy wybory. Osiągnęliśmy wynik, który pozwala na dokonanie zapowiadanych zmian. Było to możliwe dzięki zaufaniu, jakim obdarzyło nas prawie 6 milionów Polaków. Dziękujemy za to poparcie, dziękujemy za każdy głos oddany na Prawo i Sprawiedliwość.

Ale wygrane wybory to tylko pierwszy krok do zwycięstwa. Naszym celem jest budowa Polski suwerennej, dostatniej, bezpiecznej, sprawiedliwej i solidarnej. Polski, która będzie dumna ze swoich osiągnięć i ambicji, ze swojej pozycji w Europie i świecie. Polski, która pozostanie wierna swojej tradycji, a która równocześnie z nadzieją powierzy swoją przyszłość młodemu pokoleniu.

Teraz czeka nas trudne zadanie. Musimy przekonać tych Polaków, którzy nie poszli głosować, że zmiany są potrzebne i możliwe. Będziemy zabiegać o jeszcze szersze poparcie. Dlatego prosimy tych wszystkich, którzy zaufali nam w wyborach, aby nadal przekonywali nieprzekonanych, aby nadal wspierali nas swoją pracą i modlitwą.

Tydzień temu pisałem do naszych Przyjaciół, że wynik wyborów musi stać się początkiem pozytywnego przełomu. Od nas wszystkich zależy, czy tak się stanie.

Ryszard Terlecki

Kraków, 30 października 2015 roku.

Komentarze zostały wyłczone.

Ogrody Zimowe, szkło inteligentne, priva light, tarasy, elewacje drewniane, oranżerie, werandy, przeszklenia winter garden